Bachovy květové esence – terapie přírodou

Co jsou Bachovy esence?
Dr. Bach byl lékař, který se snažil léčit při svých terapiích psychickou nepohodu a emoční potíže. Všichni dnes víme, že hluboké a dlouhodobě neřešené emoce = nemoce. I Dr. Bach toto věděl, a tak se snažil hledat zdroj pomoci a léčby v přírodě. Postupně se mu podařilo najít esence rostlin, které v určité dávce a kombinaci zabírají na různé emoční stavy. Emoční projevy rozdělil do několika skupin. Každá skupina pak má svůj určitý výčet emočních projevů, které člověk zažívá a ke každému přiřadil jednu esenci. Protože emoce jsou velmi proměnlivé a mnohdy necítíme jen jednu, ale celý balík emocí, tak lze nakombinovat více příslušných esencí na určitý komplex problémů.

Pro koho jsou vhodné?
Esence jsou vhodné úplně pro všechny. Pro muže, ženy, děti, domácí mazlíčky. Mohou se užívat v těhotenství, při kojení, při léčbě, při stresových situacích, problémech se spánkem, ve škole, s chováním, se zvládáním stresu, apod.

Jak zjistím, jakou potřebuji?
Proto abyste věděli, jaká esence Vám pomůže zrovna na Váš problém, jsem zde já. Vyptám se Vás na Váš problém, podíváme se na jeho projevy, příčiny a identifikujeme jej. K tomuto nám velmi často může pomoci i kineziologický test – tělo nám samo řekne a určí si, která esence je nejvhodnější pro rozpuštění usazené škodlivé emoce.

Jak se míchají a užívají?
Kombinaci maximálně 7 esencí namíchám do označené skleničky. Aby se namíchaná směs nezkazila, je do ní přimíchán alkohol pro stabilizaci, dále je obsahem i převařená voda. Pro těhotné ženy, kojící ženy, děti, abstinenty je vhodné, když si esence nakapou do vody a alkohol nechají sublimovat.

Dávkování: dávkují se 3-4x denně 3-4 kapky a to do úst, pod jazyk, nebo do pití (voda, čaj)

Kdy esence zaberou?
Esence zabírají u každého jinak. Obecně lze říct, že u dětí je má zkušenost taková, že zabírají rychleji. Stejně tak u domácích mazlíčků. Ze zpětné vazby vyplývá, že do 14 dnů vidí/pociťují užívající účinek. Úleva se dostavuje při dlouhodobém užívání u největšího počtu lidí.

Krizové esence

Existují předem dané esence, které Dr.Bach pojmenoval KRIZOVÉ esence. Tyto esence se využívají především pro stavy akutního strachu, úleku, velké nervozity, nutkavých pocitů. Zde je předem namícháno 7 esencí a ty se nemění. Dá se říci, že jsou univerzální. Užívají se dle potřeby. Většinou pod jazyk, do odeznění akutního stavu. Jsou vhodné také k porodu.

Ceník

BACHOVY ESENCE
Lahvička 50ml ……………………… 350kč
Krizové esence namíchané …………… 300kč

Jsem zde pro Vás

+420 732 425 822

info@dulaostrava.cz

Individuální setkávání dle potřeby a domluvy v Ostravě a okolí.

Logo Dula Ostrava

Jsem zde pro Vás

Jsem zde pro vaše příjemné prožití těhotenství, porodu i šestinedělí.
Individuální setkávání dle potřeby a domluvy v Ostravě a okolí.

Zavolejte mi: +420 732 425 822