Kineziologické odblokování

Co je Kineziologické odblokování?
Kineziologické odblokování je forma práce s tělem, kdy za pomocí svalového testu a práci s Barometrem chování, přicházím na místo uložení Vašeho problému v těle a následně postupnými kroky, tento problém zvědomíme, prožijeme, rozmělníme/rozpustíme a tím zpracujeme – odstraníme. Nejedná se o práci, kdy Vás přivedu k znovuprožití Vašeho traumatu v celé své hloubce a síle. Ale jde o velmi jemnou techniku, kdy se s problémem konfrontujete z pozice dospělého vědomého člověka, provedu Vás tímto zážitkem, najdeme příčinu, proč Vás k tomuto život dovedl, a za pomocí kineziologické korekce Vám pomůžu tento problém ponechat za sebou a jít dál životem bez něj.

Nikdo neumí žádnou technikou člověku vymazat paměť, ale můžu Vás provést pozvolným odemykáním a zbavením se okovů daného problému, a tím Vám ulevit ve svobodné chůzi na cestě životem.

Díky kineziologickému odblokování budete moci pochopit svůj problém v širších souvislostech. Neboť v našem životě se neděje nic „jen tak, náhodou“. V našem těle se pak vlivem nedořešených bolestných prožitků usazující nezpracované energie, které vytváří energetické uzly, a ty společně „rozmasírujeme“ a proud blahodárné energie znovu „roztečeme“.

Pro koho je odblokování vhodné?
Pro dospělé, kteří cítí, že potřebují řešit své problémy, kteří již nechtějí být obětí osudu, ale chtějí svůj život očistit od starých nánosů bahna a jít dál s lehkostí, radostí a spokojeností.

Pro děti – do jistého věku je dobré, aby se problém řešil s maminkou, ne s dítětem. Jelikož jsou děti se svými mámami propojené nádoby, je zbytečné zatěžovat děti touto prací. -za děti do cca 6 let může řešit problém maminka nebo tatínek.

Pro domácí mazlíčky – s domácími mazlíčky je práce podobná jako s dětmi do 6 let. Je vhodné, aby problémy řešili jejich páníčci.

Jak odblokování probíhá?

Nejdřív spolu vedeme rozhovor, kde se detailně bavíme o Vašem problému. Zjišťuji potřebné souvislosti. Klienti většinou chodí s tím, že ví přesně, co chtějí řešit. Pokud tomu tak není, společně stanovíme cíl zakázky, na které budeme toto sezení pracovat. Někdy je nutno celý problém rozdělit na dílčí, které postupně řešíme a skládáme dohromady jako puzzle.  (15-20min)

Poté Vaše tělo připravíme k práci krátkým cvičením. (10min)

Dále pak pracuji s Vašim tělem a nepotřebuji k tomu Vaše odpovědi. Tážu se totiž Vašeho těla, které mi odpovídá skrz kineziologický test na deltovém svalu (nejde o písemný test, ale o testování tonu na Vašem svalu – tedy zjednodušeně Vám tlačím svými prsty na sval na Vaší ruce). Za pomocí Barometru chování pak přicházím na to, kde je problém ve Vašem těle uložen a jak se projevuje. Vytestuji si i věk, ve kterém jste prožili něco podobného a vůbec jste to tenkrát neřešili, pouze to bylo potlačeno někam hluboko do sebe. Občas se zdá, že jsou to dva naprosto odlišné problémy. Ale právě pomocí regresní části odblokování se dostáváme k souvislostem. Dále provádím korekce, přetestování a ukončuji práci na základě kladné odpovědi Vašeho těla.

Pro tuto práci je zapotřebí alespoň 30-60min, záleží na hloubce problému, který je řešen.

Ceník

Kineziologické odblokování
1000 Kč za 90 min.

Jsem zde pro Vás

+420 732 425 822

info@dulaostrava.cz

Individuální setkávání dle potřeby a domluvy v Ostravě a okolí.

Logo Dula Ostrava

Jsem zde pro Vás

Jsem zde pro vaše příjemné prožití těhotenství, porodu i šestinedělí.
Individuální setkávání dle potřeby a domluvy v Ostravě a okolí.

Zavolejte mi: +420 732 425 822